cariere la rawdia • rawdia

cariere la rawdia

A venit primavaraaaaa!!
Si odata cu ea, rawdia vrea sa-si mareasca echipa!

Esti vesel si dornic sa ajuti?
Esti ordonat si-ti place sa vorbesti despre nutritie, sanatate, ingrediente si savoare?
Esti zvacnet si sociabil?

Responsabilitati

  • promovarea imaginii companiei intr-o maniera pozitiva,proactiva si orientata catre client;
  • preluarea comenzilor;
  • realizarea activitatii de servire;
  • promptitudine in servirea clientilor;
  • mentinerea standardelor si procedurilor de igiena la un nivel inalt;
  • consilierea clientilor conform preferintelor culinare;
  • curatenia si intretinerea echipamentelor din dotare.

Beneficii Oferite

  • mediu de lucru placut
  • oportunitatea unui job stabil si de durata

Aplica CV-ul tau

Restaurantul rawdia cu specific raw-vegan isi cauta ajutor de bucatar. Experienta in domeniu nu este obligatorie, dar reprezinta un avantaj.

Cerinte

  •  persoana foarte serioasa si silitoare;
  •  rapiditate de a toca fructe si legume;
  •  capacitatea de a lucra in echipa;
  •  disponibilitatea de a invata un stil nou de a gati.

  • posibilitatea de invata o bucatarie complet noua si de a avansa foarte repede pe un post de bucatar

ANPC | SOL