cariere la rawdia • rawdia

A venit primavaraaaaa!!
Si odata cu ea, rawdia vrea sa-si mareasca echipa!

Restaurantul Rawdia Bucuresti (www.rawdia.ro) isi cauta coechipieri pentru postul de Ospatar; persoane cu dorinta de a invata si evolua in acest mediu, a acumula noi informatii si de a creste alaturi de noi.

Candidatul ideal

Cautam o persoana:
– dinamica si cu o buna viteza de lucru
– adaptabila la mediul de lucru activ
– foarte constiincioasa si responsabila vis-a-vis de calitatea muncii ei
– adaptabila la lucrul in echipa
– amabila si serviabila
– educata
– toleranta
– bune capacitati de comunicare

Descrierea jobului

Ospatar cu reale cunostinte despre alimentatia raw-vegana
– intampina clientii
– le prezinta meniul
– preia comanda
– cunoaste foarte bine preparatele restaurantului si ingredientele
– face recomandari clientilor
– furnizeza informatii despre o alimentatie corecta
– este responsabil de aspectul salii
– este foarte rabdator si serviabil
– participa si la alte activitati din cadrul restuarantului atunci cand este necesar

***Cunostintele despre alimentatia raw-vegana si despre alimentatia sanatoasa in general sunt obligatorii. Nu se vor lua in calcul participantii care nu le vor detine.

Descrierea companiei
Desemnat Cel mai bun restaurant vegetarian 2015, de catre Asociatia Vegetarienilor din Romania, Rawdia este un restaurant cu specific vegetarian si raw-vegan, care a luat nastere in anul 2013 in Bucuresti, ca o alternativa la consumul de tip fast-food, in ideea de a promova un stil de viata sanatos. Rawdia isi propune sa readuca in prezent nostalgia gusturilor de altadata printr-un meniu 100% vegan si sa raspandeasca aceasta cultura la nivel national.

Responsabilitati

  • promovarea imaginii companiei intr-o maniera pozitiva,proactiva si orientata catre client;
  • preluarea comenzilor;
  • realizarea activitatii de servire;
  • promptitudine in servirea clientilor;
  • mentinerea standardelor si procedurilor de igiena la un nivel inalt;
  • consilierea clientilor conform preferintelor culinare;
  • curatenia si intretinerea echipamentelor din dotare.

Beneficii Oferite

  • mediu de lucru placut
  • oportunitatea unui job stabil si de durata

Aplica CV-ul tau

Restaurantul rawdia cu specific raw-vegan isi cauta ajutor de bucatar. Experienta in domeniu nu este obligatorie, dar reprezinta un avantaj.

Cerinte

  •  persoana foarte serioasa si silitoare;
  •  rapiditate de a toca fructe si legume;
  •  capacitatea de a lucra in echipa;
  •  disponibilitatea de a invata un stil nou de a gati.

  • posibilitatea de invata o bucatarie complet noua si de a avansa foarte repede pe un post de bucatar

ANPC | SOL | Termeni și Condiții

© 2013-2020 RAWDIA FOOD SRL, CUI: 32011172, Reg. Com. J40/8869/2013. Toate drepturile rezervate.

Platformă dezvoltată și administrată de ROcreativ

Call Now Button
sau

Log in with your credentials

sau

Ați uitat datele dvs.?

sau

Create Account