Păstrăm un loc în echipa rawdia, doar pentru tine!

Vrei să faci parte din echipa rawdia?

Să lucrezi zilnic cu ingrediente fresh, colorate și sănătoase pe care să le transformăm în minuni gastronomice?

rawdia angajează:

Bucătar-Patiser DE NOAPTE

Te invităm să faci parte din echipa noastră dacă:
– eşti absolvent al unei şcoli de bucătari
– ai experienţă de minim 6 luni într-o poziţie similară
– stăpâneşti cu încredere ustensilele şi echipamentele unei bucătarii profesionale moderne
– principiile bucătăriei vegane şi raw-vegane nu îţi sunt străine şi ştii deja că te vei descurca de minune după training
– ai o atitudine pozitivă, dai dovadă de integritate şi atenţie la detalii
– îţi doresti să înveţi şi să evoluezi în domeniul HoReCa
– îţi place să lucrezi în echipă, în mod responsabil şi asumat

Descrierea jobului:

  • În echipa noastră vei avea parte de training iniţial şi continuu, pentru a excela în bucătăria vegană şi raw-vegană
  • Vei lucra zilnic cu ingrediente proaspete, pe care să le transformi în minuni gastronomice delicioase şi sănătoase, sub îndrumarea Bucătarului-Şef rawdia

Dacă vom lucra împreună, vei beneficia de următoarele condiţii financiare şi de lucru:

– Program: de luni până vineri, 8 ore în intervalul 22:00-8:00
– Contract: durată nedeterminată, perioadă de probă de 3 luni
– Venituri lunare: salariu fix 3500 RON + spor pentru orele de noapte
– Gratuitate pentru servirea mesei în restaurant
– 50% discount pentru pachet
– Sprijin şi încurajare permanente pentru dezvoltare profesională în domeniu HoReCa

Păstrăm un loc în echipa rawdia, doar pentru tine!​

Ajutor Ospătar

Calitățile pe care ni le dorim de la viitorul nostru coleg:

– experiență de minim 6 luni într-o poziție similară
– are atitudine pozitivă, dă dovadă de integritate și atenție la detalii
– este amabil și excelent în comunicarea verbală
– își dorește să învețe și să evolueze în domeniul ospitalității
– are capacitate de lucru în echipă

Venim în întâmpinarea ta, oferind următoarele beneficii:

– pachet salarial motivant
– masa de prânz asigurată în cadrul rawdia
– condiții de lucru plăcute într-un mediu dinamic
– încurajare și susținere permanentă pentru dezvoltare profesională

Trimite CV-ul tau la adresa de e-mail: irina@rawdia.ro

Glovo
bolt food
Tazzbyemag